TRÉNINKOVÉ LOKALITY

OD ZÁŘÍ 2024 NAJDETE KROUŽKY KARATE KIDS V TĚCHTO MÍSTECH

PRAHA 6

ZŠ POD MARJÁNKOU

Pondělí / 15:45 – 16:45 / KARATE KIDS

Pondělí / 16:45 – 17:30 / KARATE KIDS MINI

Středa / 16:00 – 17:00 / KARATE KIDS

Čtvrtek / 16:15 – 17:00 / KARATE KIDS MINI

Čtvrtek / 17:00 – 18:00 / KARATE KIDS

GYMNÁZIUM NAD ALEJÍ

Úterý / 16:30 – 17:30 / KARATE KIDS

Středa / 16:30 – 17:15 / KARATE KIDS MINI

PRAHA 10

ZŠ V RYBNÍČKÁCH

Úterý / 18:00 – 19:00 / KARATE KIDS

ZŠ VERONSKÉ NÁMĚSTÍ

Středa / 17:00 – 18:00 / KARATE KIDS

PRAHA 11

FITNESS STAR - OC Slunečnice

Pondělí / 16:00 – 17:00 / KARATE KIDS

Úterý / 16:00 – 17:00 / KARATE KIDS MINI

KARATE KIDS MINI

děti od 4 do 6 let / mateřská škola

Speciální, kratší, a velmi hravé tréninky pro nejmenší děti z mateřské školky. Hlavním cílem je rozvoj koordinace a obecná gymnastická průprava, která děti ideálně připraví na zvládnutí následných karate technik. Děti se učí vnímat samy sebe, pokyny trenéra, spolupracovat a zaměřovat na kratší časové úseky pozornost. Škála aktivit je maximálně široká a zábavná. S dětmi využíváme spoustu pomůcek, jako jsou švihadla, obruče, míčky, šátky, stuhy a další. Hlavním mottem je „HRAJ SI“. I tak se však děti připravují na svoje první zkoušky na bílý pásek. V průběhu celého tréninkového cyklu děti postupně získávají za naučené dovednosti nažehlující obrázky, které je dovedou k závěrečné zkoušce. Děti, které se rozhodnou pokračovat v dalším roce, čeká skupina KARATE KIDS.

KARATE KIDS

DĚTI OD 6 DO 10 LET / 1. - 4. TŘÍDA ZŠ

Tato skupina je určena dětem z 1. stupně ZŠ. Hlavním tréninkovým mottem je „OBJEVUJ“. Děti objevují možnosti, které KARATE nabízí a seznamují se  s dalšími základními technikami. Učí se první kata (sestavu) a trénují nácvik řízeného zápasu. Během roku se připravují na svůj první či již druhý pásek. Neustále je však hlavním cílem všestranná průprava a rozvoj dobré koordinace pohybů. Nikdy nechybí hry a aktivity zaměřené na zlepšení kondice, včetně tréninku s pomůckami, jako jsou švihadla, míčky, obruče. Děti, které se rozhodnou po tomto roce v KARATE pokračovat, mohou přejít buď závodního oddílu nebo do nevýkonnostního oddílu pro pokročilejší děti.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Nejprve si trénink vyzkoušejte, máte až 2 ukázkové tréninky zdarma. S účastí rodičů na zkušebním tréninku počítáme. S sebou stačí tepláky, tričko, pití, cvičíme naboso (v zimě sálové tenisky). Zkušební trénink si zarezervujte přes tlačítko níže nebo nám zavolejte.

Pokud se vám bude zkušební trénink líbit a budete chtít v KARATE pokračovat, vyplníte registrační formulář a přihlásíte dítě k členství ve sportovním klubu. Na základě vyplněné a odeslané přihlášky vám bude zaslán předpis platby pololetního členského příspěvku. Pololetní členský příspěvek KARATE KIDS MINI je ve výši 2.200 Kč, pololetní členský příspěvek KARATE KIDS je ve výši 3.300 Kč. Veškeré zameškané tréninky si lze nahradit v rámci jiných skupin. Členství v klubu vzniká okamžikem přijetí platby na účet. Budete-li se chtít odhlásit v průběhu pololetí, učiňte tak písemně mailem, vyjdeme vám vstříc. Podrobnější informace o podmínkách členství v klubu plus další informace najdete níže. Před přihlášením se s nimi, prosím, seznamte.

INFORMACE K PRŮBĚHU KROUŽKŮ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.